Natura este casa noastră, iar primăvara este momentul în care ne ocupăm mai atent de ea. Este perioada în care curățenia și grija pentru mediul înconjurător ar trebui să fie o prioritate pentru fiecare dintre noi.
Joi, 30 aprilie, începând cu ora 10:00, va avea loc o acțiune de ecologizare pe raza orașului Ardud și Madaras.
Punctul de întâlnire: curtea Liceului Tehnologic Ardud.
Evenimentul este organizat în parteneriat cu Liceul Tehnologic Ardud, inclusiv structura Mădăras și GPP și își propune să aducă împreună elevi, cadre didactice, voluntari și toți cei care își doresc un oraș mai curat.
Îi invităm pe toți cei interesați să ni se alăture. Fiecare contribuție contează și poate face diferența.
Chiar dacă nu puteți participa, vă încurajăm să păstrați curățenia în jurul dumneavoastră și să dați mai departe acest exemplu.



